Українські моряки повертаються додому після чотирьох років тримання в Лівії - Запоріжжя.Info

Українські моряки повертаються додому після чотирьох років тримання в Лівії

Моряки Євген Морар, Володимир Тостоган, Олег Войнеровський та Павло Чайка вже в дорозі додому

До України повертаються четверо українських моряків із танкера Captain Khayyam, яких тримали в Лівії протягом чотирьох років, повідомляють на сайті Офісу президента.

Моряки Євген Морар, Володимир Тостоган, Олег Войнеровський та Павло Чайка вже в дорозі додому.

Чотирьох українців та інших членів екіпажу танкера Captain Khayyam затримали 3 лютого 2016 року, а в грудні 2017 року лівійський суд засудив до п’яти років ув’язнення.

Оскільки двоє українських моряків мають проблеми зі здоров’ям, представники України неодноразово порушували перед лівійською стороною питання їх звільнення з гуманітарних міркувань.

Президент Володимир Зеленський привітав звільнення українських громадян і зазначив, що нарешті вони зможуть відсвяткувати Різдво в колі своїх рідних і близьких.

Також глава держави подякував за роботу українським дипломатам, Міністерству закордонних справ та іншим відомствам, які уможливили повернення українців додому.

“Українська держава не забуває та не залишає в біді своїх громадян. І ми робимо все можливе, використовуємо всі канали, щоб українці, які хочуть повернутися додому, могли це зробити. Бо держава існує для громадянина, для захисту його прав і свободи, а громадяни захищають нашу країну. Саме так і має бути”, – зауважив президент.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба також тримає процес повернення моряків під контролем.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com