Україна відремонтувала буксир “Яни Капу”, який росіяни повернули з полону – Запоріжжя Інфо

Україна відремонтувала буксир “Яни Капу”, який росіяни повернули з полону

Під час ремонту вдалося відновити боєздатність судна, яке відтепер зможе виконувати завдання

Україна завершила ремонт рейдового буксира “Яни Капу”, який росіяни захопили в Керченській протоці в листопаді 2018 року. Про це повідомляє “АрмияInform”.

“На одному із судноремонтних підприємств України завершився доковий ремонт рейдового буксира ВМС України “Яни Капу”, – йдеться в повідомленні.

Під час ремонту вдалося відновити боєздатність цього судна, яке відтепер зможе виконувати завдання, додають у виданні. Так, під час ремонтних робіт судно почистили, виправили дефекти, замінили пошкоджені ділянки корпусу і палуби, пофарбували їх.

Крім цього, на “Яни Капу” полагодили газохід, паливні насоси, клапани пожежної системи та компресори. Також на буксирі відремонтували рульовий та якірний пристрій, електрообладнання та внутрішні приміщення.

Нагадаємо, російські прикордонники 25 листопада 2018 року із застосуванням зброї захопили у районі Керченської протоки український рейдовий буксир “Яни Капу” і малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ” і “Нікополь” ВМС ЗСУ, які прямували з Одеси до Маріуполя.

Внаслідок інциденту було затримано і заарештовано 24 українських моряків.

Міжнародний трибунал ООН з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити 24 українських моряків і три кораблі, які було захоплено біля Керченської протоки.

Незаконно заарештовані моряки повернулися на батьківщину 7 вересня 2019 року, коли між Україною та Росією відбувся обмін полоненими у форматі “35 на 35”. А 18 листопада 2019 РФ передала Україна кораблі без обладнання.

Наприкінці жовтня цього року в Україні завершили ремонт броньованого катера “Бердянськ”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com