Україна не розглядає можливість використання російської вакцини "Супутник V" від Covid-19, - Степанов - Запоріжжя.Info

Україна не розглядає можливість використання російської вакцини “Супутник V” від Covid-19, – Степанов

Міністр додав, що практично завершилися переговори з іншими компаніями і триває технічний процес узгодження самого договору

Наразі Україна не розглядає можливість використання російської вакцини проти коронавірусу “Супутник V”. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “Настоящее время”. 

“Ми не розглядаємо на сьогодні у нашому плані вакцинації використання російської вакцини. Ми уклали договір на постачання вакцини, виробленої китайською фармкомпанією Sinovac Biotech – це один з найбільших виробників вакцин у світі”, – зазначив Степанов.

Міністр додав, що практично завершилися переговори з іншими компаніями і триває технічний процес узгодження самого договору.

Також, за його словами, наразі затверджено план вакцинації, який складається з п’яти етапів. 

На першому етапі, де у нас 355 тисяч, це медичні працівники, які перш за все працюють у лікарнях, які надають допомогу хворим на Covid-19. Це люди, що перебувають у спеціалізованих установах, таких як будинки для людей похилого віку. Тобто найбільш схильна до ризику категорія населення. На другому етапі приєднуються люди вже за професійними групами ризику, за віком та ті, які мають різні захворювання”, – повідомив Степанов.

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні зареєстровано 4846 нових інфікованих коронавірусом. Найбільшу кількість підтверджених випадків виявлено у Дніпропетровській (471), Запорізькій (456), Миколаївській (416), Київській (375) і Черкаській (353) областях. Загалом, за останні 24 години захворіли 168 дітей та 176 медпрацівників.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com