Україна має отримати перші патрії вакцини від Covid-19 вже у січні, – Зеленський – Запоріжжя Інфо

Україна має отримати перші патрії вакцини від Covid-19 вже у січні, – Зеленський

Президент зазначив, що насамперед це завдання для українських послів у Великій Британії, США, Франції, Німеччині, Італії та представника при ЄС

Володимир Зеленський поставив завдання перед послами, аби Україна отримала перші партії вакцини від Covid-19 вже у січні. Про це Зеленський повідомив у виступі на відеоконференції керівників закордонних дипломатичних установ України, передає прес-служба ОП.

“На цю мить нагально важливим є забезпечити Україну ліцензованою антикоронавірусною вакциною, і, найголовніше, – якісного виробництва. Над цим завданням працюють керівництво держави, дипломатичний корпус, працівники українських спецслужб. Таким шляхом ідуть усі країни світу, так маємо працювати й ми”, – наголосив гарант.

Президент також зазначив, що насамперед це завдання для українських послів у Великій Британії, США, Франції, Німеччині, Італії, представника при ЄС. Проте це зовсім не означає те, що інші посли можуть розслабитися і не працювати у цьому напрямку. 

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксували 12 047 нових випадків інфікування коронавірусом. З початку пандемії в Україні зареєстровано 931 751 випадок Covid-19, одужали 548 356 пацієнтів (+12 939 за добу). Водночас від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, в країні померло 15 996 осіб (+252 за добу).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com