Угорщина і Словаччина посилили правила пропуску іноземців через кордон - Запоріжжя.Info

Угорщина і Словаччина посилили правила пропуску іноземців через кордон

На території Угорщини діє комендантська година

Влада Угорщини та Словаччини посилила правила пропуску іноземців через кордон через поширення коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України. 

“Комендантська година на території Угорщини діє з 21:00 до 06:00 (за київським часом). На час дії комендантської години в’їзд в Угорщину дозволяється виключно особам, які прямують до місця постійного, тимчасового проживання або місця роботи на території Угорщини; з метою працевлаштування (за наявності відповідних документів)”, – йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що обмеження комендантської години не поширюються на водіїв вантажівок, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини. При цьому ці особи повинні мати при собі документи, які підтверджують підставу для в’їзду або транзитний характер подорожі: дозвіл на постійне або тимчасове проживання, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю тощо. 

“Обмеження в’їзду на територію Словаччини у пункті пропуску “Вишнє Нємецке” діє з 20:00 до 08:00 (за київським часом). Пропуск осіб та транспортних засобів у пункті пропуску “Вишнє Нємецке” (з української сторони – “Ужгород”) здійснюється лише з 08:00 до 20:00 (за київським часом). При цьому особи, що слідують в Словаччину, повинні мати документи, які підтверджують право на тимчасове проживання або працевлаштування у цій країні”, – йдеться у повідомленні.

Громадян, які прямують транзитом, будуть пропускати цілодобово. 

Повідомляється, що пункт пропуску “Малий Березний” працює без часових обмежень.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com