Учасниця мітингу ФОПів: Якщо запроваджувати локдаун, то для всіх, а не одні будуть жирувати в теплих ресторанах із повіями, а ми – закривати маленькі кафе – Запоріжжя Інфо

Учасниця мітингу ФОПів: Якщо запроваджувати локдаун, то для всіх, а не одні будуть жирувати в теплих ресторанах із повіями, а ми – закривати маленькі кафе

За словами мітингувальниці, протест на Майдані Незалежності триватиме, доки всі умови мітингарів не буде виконано

Учасниця “податкового” мітингу на Майдані Незалежності заявила, що наразі головні вимоги мітингувальниців – це спрощена система оподаткування для фізичних осіб-підприємців та скасування локдауна, який планують запровадити з 8 січня. Про це жінка розповіла в коментарі журналісту “112 Україна”. 

Сьогодні зранку мітингувальники, які протестують вже третій день, провели установчі збори на Майдані Незалежності. 

Учасниця мітингу зазначила в коментарі кореспонденту “112 Україна”, що насамперед за результатами зібрання мітингарі вирішили звернутися до місцевої влади з проханням щодо облаштування біотуалетів на Майдані. 

“У першу чергу ми, жінки, просимо і звертаємось до влади, яка є сьогодні тут, у Києві: дайте нам можливість, нормальні умови достойно відстояти своє право на життя. А головне – поставте туалети. Ви знаєте, в такий час, коли холодно, голодно, я прошу всіх можновладців, усіх тих, хто сидить сьогодні в теплих кріслах: хоча би на одну хвилиночку прийдіть сюди до нас і запитайте ось так, як сьогодні нас запитують кореспонденти, що ми напланували”, – зазначила жінка.

За її словами, мітингарі не планують нікуди переходити з Майдану Незалежності, доки до них не звернуться представники влади. 

“Сьогодні ми нікуди не переходимо, і, я думаю, до тих пір, поки нас не почують, звідси жодна людина не піде. Так, люди приїжджають, від’їжджають, тому що потрібно комусь зігрітися, комусь просто треба передягнутися”, – зазначила вона. 

За словами мітингувальниці, всі свої вимоги вони направляють до депутатів Верховної Ради та членів Кабінету міністрів. 

“Всі вимоги ми направляємо до депутатів ВР, від яких безпосередньо залежить те, як вони натиснуть кнопку на нашу підтримку, до Кабінету міністрів. І вимоги, головне: залишіть нас на спрощеній системі оподаткування, давайте нам вижити в цей тяжкий час, не запроваджуйте нам усілякі локдауни. А якщо вводите, то давайте по-чесному, давайте по-справедливому. Якщо для всіх однаково, то для всіх однаково, а не одні будуть сидіти жирувати в теплих ресторанах із своїми повіями, а ми будемо мати якусь маленьку кафешку, де зайде одна людина, і ви нам скажете теж закритися”, – зауважила учасниця мітингу та ще раз звернулася до депутатів усіх рівнів. 

“Ми розуміємо, що ті, від кого залежать ухвалення рішень, – вони не хочуть, щоб ми тут були, вони не хочуть, щоб ми тут стояли, вони роблять все для того, щоб нас звідси забрати або залякати. Ви знаєте, а чого боятися вже? Чого залякувати? Якщо ми завтра не будемо мати, за що годувати свої сім’ї, якщо ті люди, які віддали більше половини свого життя цьому бізнесу, маленькому, ні в кого нічого не просять, вони просто самі виживають, а чого нам боятися? Нам вже втрачати нема чого. І прошу всіх українців, всіх депутатів різних рівнів: підтримайте нас і підтримайте всіх підприємців”, – підсумувала жінка. 

Нагадаємо, підприємці зі всієї України зібралися біля стін Верховної Ради на наймасштабніший мітинг, який вони самі називають “податковим Майданом”. В акції протесту  взяли участь десятки тисяч людей. Головні вимоги – скасування касових апаратів та дозвіл працювати у період посиленого карантину.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com