У Запорізькій області перевізники заговорили про підвищення вартості проїзду – Запоріжжя Інфо

У Запорізькій області перевізники заговорили про підвищення вартості проїзду

У Запорізькій області на внутрішньообласних рейсах скоротилася кількість пасажирів та перевізники заговорили про можливе підвищення тарифів. Виною тому стало запровадження нових правил – з 28 жовтня проїзд у транспорті дозволяється лише за наявності COVID-сертифікату чи негативного результату тестування, чи документів про одужання.

Про це повідомляє в.о. директора Управління транспорту та зв’язку Роман Писарєв.

“Наповнюваність автобусів у середньому становить 30-50%. Трапляються випадки скасування рейсів через відсутність пасажирів взагалі. Перевізники налаштовані порушувати питання перед владою щодо збільшення тарифів”, – йдеться у повідомленні ОДА.

За інформацією обласного управління транспорту та зв’язку в області функціонує 200 міжміських, 198 приміських та 159 міських маршрутів, на яких щодня виїжджає близько 2000 автобусів. В ОДА кажуть, що працівників транспортної галузі вакциновано лише на 56%.

Щодо порушень правил карантину, то за інформацією патрульної поліції, в області з 25 по 29 жовтня було складено 6 протоколів за ч.1 ст. 44³ КУпАП (перевезення пасажирів у кількості, що перевищує кількість місць для сидіння); винесено 34 ухвали за ч.2 ст. 44³ КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без одягнених масок) та 7 протоколів на пасажирів за проїзд на міжобласних (5 осіб) та внутрішньообласних (2 особи) маршрутах без сертифікатів про вакцинацію та інші підтверджуючі документи (передбачено штраф від 17 до 34 тис. грн).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com