У Запоріжжі люди мітингують проти підвищення ціни на газ і збирають підписи під петицією про перегляд тарифів - Запоріжжя.Info

У Запоріжжі люди мітингують проти підвищення ціни на газ і збирають підписи під петицією про перегляд тарифів

Більшість людей прийшли на мітинг із платіжками, в яких показують суми, які не відповідають розміру їхніх доходів або пенсії

У Запоріжжі люди вийшли на мітинг під стіни Запорізької міськради. Жителі міста протестують проти підвищення тарифів на газ і транспортування газу, повідомляє кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Під стіни Запорізької міськради вийшли на мітинг майже півсотні жителів Запоріжжя, більшість із них – пенсійного віку. Люди тримають у руках транспаранти. Люди ще підходять, мітинг щойно розпочався”, – каже кореспондент.

Відзначається, що сьогодні жителі Запоріжжя мають зібрати підписи під петицією про перегляд тарифів на газ і транспортування газу.

Люди, які взяли участь у мітингу, скаржаться на те, що просто не витримають такого фінансового навантаження через підвищення тарифів. Деякі з них кажуть, що взагалі не зможуть платити за цими тарифами. Більшість людей прийшли з платіжками, в яких показують суми, які не відповідають розміру їхніх доходів або пенсій.

Додамо, що раніше протести проти підвищення тарифів на газ пройшли в Полтаві, Херсоні, Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях. Також раніше стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com