У Закарпатті озеро Синевир покрилося льодом – Запоріжжя Інфо

У Закарпатті озеро Синевир покрилося льодом

Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря

Замерзло найбільше за площею високогірне озеро України — Синевир. Воно розташоване у Міжгірському районі Закарпаття. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Озеро розміщається на висоті 989 м над рівнем моря. Наразі воно повністю вкрите кригою. Денна температура повітря тут становить -3 градуси за Цельсієм. 

Біля озера немає жодних попереджувальних знаків або ж табличок із забороною не ходити кригою. Тому туристи спокійно розгулюють по крижаному озеру. Снігу на плесі немає, але лід нерівний і до катання на ковзанах не придатний. Тріщин на поверхні немає. Зараз озеро можна пройти вздовж і впоперек, дістатися центрального острівка з українським прапором та перейти замерзлою водою до пам’ятника Сині та Виру на протилежному березі.

Синевир –  найбільше озеро українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку “Синевир”. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м. Купатися у Синевирі заборонено. Вода тут холодна і навіть улітку максимально нагрівається лише до 13°С. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com