У Тернополі з 8 січня не посилюватимуть карантинні обмеження - Запоріжжя.Info

У Тернополі з 8 січня не посилюватимуть карантинні обмеження

Упродовж останніх днів у Тернополі не спостерігається зростання захворюваності на Covid-19

У Тернополі з 8 січня не посилюватимуть карантинні обмеження. Про це повідомила прес-служба Тернопільської міської ради. 

У повідомленні зазначено, що 6 січня у Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, на якому заслухано інформацію від медичних працівників про захворюваність на коронавірус у Тернополі станом на початок року.

На засіданні повідомили, що впродовж останніх днів у Тернополі не спостерігається зростання захворюваності на Covid-19. 

“Зважаючи на це, комісія прийняла рішення не посилювати з 8 січня карантин та не вводити жодних додаткових обмежень на території Тернопільської громади. Діятимуть лише ті протиепідемічні заходи, які запроваджено раніше. Це означає, що з понеділка, 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів відвідуватимуть уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб’єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати у звичному режимі”, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

При цьому зазначено, що знижується кількість інфікованих жителів, госпіталізацій, а також нових випадків захворювання серед дітей та працівників навчальних закладів. 

Нагадаємо, в Україні протягом останньої доби виявили 6911 нових випадків інфікування коронавірусом. Упродовж останньої доби найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у м. Київ (931), Одеській (668), Запорізькій (622), Київській (596) та Харківській (557) областях.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com