У Telegram запустили голосові чати: Користувачі можуть утворювати групи із необмеженою кількістю учасників – Запоріжжя Інфо

У Telegram запустили голосові чати: Користувачі можуть утворювати групи із необмеженою кількістю учасників

Голосові повідомлення будуть синхронізуватися зі звичайним листуванням

Користувачі Telegram можуть утворювати голосові чати в групах із необмеженою кількістю учасників, вони будуть одночасно транслювати зміст письмових смс. Про це повідомили в блозі Telegram.

“Сьогодні, у 12-му оновленні Telegram за 2020 рік ми представляємо голосові чати – конференції нового типу, в яких учасники групи можуть під’єднатися у будь-яку мить”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, голосовий чат завжди відкритий для своїх користувачів, а це означає, що планувати заздалегідь дату, час розмови не потрібно. Запрошувати до нового чату можна абсолютно кожного.

Серед переваг оновлення – багатофункціональність без обмеження кількості користувачів.

Управляти мікрофоном у голосовому чаті в Telegram можна буде навіть із комп’ютерів і в окремій програмі для macOS. Певну комбінацію буде зафіксовано програмою, і вона буде використовуватися на інших програмах пристрою.

Нагадаємо, раніше засновник Telegram Павло Дуров повідомив, що обслуговування роботи месенджера Telegram — зі зростанням кількості його користувачів — коштує дедалі дорожче, тому проект “почне монетизуватися”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com