У США вперше за 70 років стратили жінку - Запоріжжя.Info

У США вперше за 70 років стратили жінку

Лізу Монтгомері було засуджено до смертної кари за вбивство вагітної жінки в 2004 році

У в’язниці Терре-Хот, американський штат Індіана, вперше за останні 68 років стратили жінку Лізу Монтгомері. Про це повідомляє The New York Times.

52-річній Монтгомері ввели смертельну ін’єкцію.

Монтгомері була засуджена до смертної кари за вбивство вагітної жінки в 2004 рік. Вона напала на 23-річну Мері Джо Стіннетт, яка на той момент перебувала на восьмому місяці вагітності. Монтгомері задушила свою жертву, а потім вирізала плід із тіла Стіннетт.

Під час суду адвокати жінки стверджували, що в неї проявляється вроджений дефект головного мозку.

“Монтгомері страждає ураженням головного мозку і тяжким психічним захворюванням, яке посилилося через сексуальні наруги, яких вона зазнавала протягом усього свого життя з боку тих, хто про неї повинен був піклуватися”, – заявив захист Монтгомері.

Зазначимо, що суд двічі відкладав страту жінки. Спочатку Монтгомері повинні були зробити смертельну ін’єкцію ще 8 грудня, але її адвокати заразилися Covid-19. Страту перенесли на 12 січня, але суддя Джеймс Генлон відклав її. Вчора Верховний суд США дозволив стратити ув’язнену.

Відомо, що це вже 11-й смертний вирок відтоді, як адміністрація американського президента Дональда Трампа відновила застосування смертної кари в США.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com