У Сєвєродонецьку керсправ УПЦ очолив єпархіальні урочистості в день святителя Спиридона Триміфунтського – Запоріжжя Інфо

У Сєвєродонецьку керсправ УПЦ очолив єпархіальні урочистості в день святителя Спиридона Триміфунтського

Керівник справ Української православної церкви митрополит Антоній (Паканич) у Сєвєродонецькій єпархії очолив урочистості в день престольного свята кафедрального собору Різдва Христового, боковий вівтар якого освячено на честь святителя Спиридона Триміфунтського.

Як повідомляти Центр інформації УПЦ, урочистості проходять у дні 10-річчя архієрейської хіротонії митрополита Сєвєродонецького і Старобільського Никодима.

“У дні очікування Різдва особливу молитовну підтримку хочеться надати віруючим Української Православної Церкви, які проживають на території Сєвєродонецької та Старобільської єпархії. Парафії нашої Церкви знаходяться по обидва боки розмежування.

Припинення війни на Донбасі має відбутися, перш за все, в серцях людей. Дні Різдвяного посту-найкращий час для того, щоб перемогти в своїй душі ненависть. Взаємне прощення і молитва за ближнього – шлях до миру”, – сказав керуючий справами УПЦ.

Разом з тим владика зазначив, що церква береже душу кожного і захищає всіх вірних.

“Євангеліє і багатовіковий досвід Церкви допомагають зрозуміти, що тільки любов може змінити людину, значить здатна змінити світ”, – підкреслив митрополит Антоній.

Нагадаємо, що 28 вересня цього року, на Донбасі, у Святогірській Лаврі розпочав свою роботу міжнародний Громадянський Форум “ЛЮДИ світу” , який відбувся з благословення Священного Синоду Української Православної Церкви: 

У Сєвєродонецьку за Божественною літургією молилися архієреї, духовенство та безліч вірян УПЦ.

Були піднесені суто молитви про припинення епідемії коронавірусу, про хворих і лікарів.

Сєвєродонецька і Старобільська єпархія Української Православної Церкви утворена в 2007 році, її парафії нині знаходяться по обидва боки лінії розмежування сторін в зоні ООС на сході України.

Святитель Спиридон Триміфунтський жив на Кіпрі в кінці III — першій половині IV століття.

Всі свої кошти віддавав на потреби ближніх, за це Господь винагородив його даром: Він зцілював невиліковно хворих і виганяв бісів. Після смерті дружини, за царювання імператора Костянтина Великого, був обраний єпископом міста Триміфунта. Увійшов в історію християнства, довівши на I Вселенському Соборі триєдину сутність Бога: правицею стиснув цегла, з якого миттєво спливла вода, вгору зметнулося полум’я, а в руці залишилася глина. Це було наочним доказом єдності Святої Трійці.  Спиридона шанують як помічника в пом’якшенні сердець, припинення чвар, в даруванні християнської любові. У Греції зношені черевички Спиридона вже багато століть розрізають на дрібні шматочки і роздають віруючим.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com