У Росії трьох кримських татар засудили до 13-18 років колонії, в МЗС України відреагували - Запоріжжя.Info

У Росії трьох кримських татар засудили до 13-18 років колонії, в МЗС України відреагували

У МЗС вимагають від РФ скасувати рішення суду і негайно звільнити Енвера та Різу Омерова та Айдера Джаппарова

Російський суд засудив трьох кримських татар до 13-18 років колонії суворого режиму за звинуваченням в організації та участі в діяльності терористичної організації та насильницькому захопленні та утриманні влади. Про це повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова у Twitter.

“Тільки що т. зв. російський суд засудив громадян України – Айдера Джаппарова, Енвера Омерова і Різу Омерова до драконівських термінів за сфабрикованими звинуваченнями. Ці вироки є черговим доказом придушення російськими окупантами інакомислення в Криму”, – йдеться в повідомленні.

Так, Енвера Омерова засудили до 18 років, Айдера Джаппарова – до 17 років і Різу Омерова – до 13 років позбавлення волі в колоніях суворого режиму.

В МЗС України заявили, що досудове слідство і судовий процес проходили з численними процедурними порушеннями, а докази захисту про непричетність обвинувачених до інкримінованих діянь (організація і участь у діяльності терористичної організації і насильницьке захоплення і утримання влади, – ред.) повністю ігнорувалися.

В МЗС вимагають від РФ скасувати рішення суду і негайно звільнити Енвера і Різу Омерових, Айдера Джаппарова, а також всіх незаконно утримуваних громадян України.

Нагадаємо, Енвера і Різу Омерових, Айдера Джаппарова незаконно затримали на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим силовими структурами окупаційної адміністрації РФ 10 червня 2019 року і в порушення норм міжнародного права перемістили на територію Росії до м. Ростов-на-Дону.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com