У роботі Telegram стався масштабний збій – Запоріжжя Інфо

У роботі Telegram стався масштабний збій

Користувачі месенджеру не можуть авторизуватися та надіслати повідомлення

У роботі соцмережі Telegram стався масштабний збій. Користувачі месенджеру не можуть авторизуватися та надіслати повідомлення.

З проблемами в роботі Telegram зіткнулися в основному користувачі з Росії, Білорусі та України. Найчастішою несправністю виявилася неможливість під’єднатися до сервера.

Дані сервісу Downdetector підтверджують збій. Судячи з карти, найбільше проблеми з під’єднанням є у користувачів західної частини Росії і Європи. Найбільше скарг спостерігається від користувачів з Москви. Також багато людей зіткнулися з проблемами в Києві і Німеччині. Втім, судячи з коментарів на Downdetector, Telegram зупинив роботу чи не у всьому світі. Чому виникла проблема, наразі невідомо. 

Варто зазначити, що проблеми у роботі також спостерігалися і в WhatsApp та YouTube. У користувачів WhatsApp, зокрема, з’явилися проблеми з під’єднанням до сервера (96%). Також не могли авторизуватися (1%) і скористатися веб-сайтом (1%). А на відеохостингу YouTube не програвалися відеоролики (61%), не завантажувався сайт (34%) або не відкривався обліковий запис користувача (4%).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com