У різдвяні свята відбудеться телемарафон "Різдво Христове. Люди" - Запоріжжя.Info

У різдвяні свята відбудеться телемарафон “Різдво Христове. Люди”

У різдвяні свята 6 та 7 січня на телеканалі “112 Україна” у співпраці з Міжнародним медіа-проектом “ЛЮДИ” у прямому ефірі відбудеться святковий багатогодинний телемарафон “Різдво Христове. ЛЮДИ”. Як повідомляє Центр інформації УПЦ, святковий телефорум об’єднає православне духовенство, відомих українців і три Лаври.

“6 січня з 17.00 глядачі телеканалу “112 Україна” зможуть побачити богослужіння з Києво-Печерської Лаври, прямі включення з храмів Української Православної Церкви в різних куточках України. Цікаву розмову про свято вестимуть оглядач Юрій Молчанов, доцент Київської духовної академії та семінарії Андрій Музольф, ведучий Олексій Ананов. 7 січня, з 07.00 розпочнеться прямий ефір, в якому глядачі побачать трансляцію Божественної літургії з Києво-Печерської Лаври. Зі словами напуття звернуться намісники Трьох Святих Лавр. У сюжетах, підготовлених до Різдва, священнослужителі та відомі миряни Української Православної Церкви, розкажуть про велику таємницю народження і земного життя Господа нашого Ісуса Христа”, – повідомляють організатори.

Також зі словами привітання до телеглядачів звернеться Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

В ході телемарафону в ефірі покажуть інтерв’ю з керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Антонієм (Паканичем), в якому владика зверне увагу на найбільш важливі виклики, які переживає людство в році, що минає і наступив.

Як повідомлялося раніше, різдвяні богослужіння, святкові марафони, тематичні фільми і передачі покажуть глядачам 6 і 7 січня телеканали “Інтер” і “Глас”.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com