У Полтаві місцеві жителі перекрили трасу Київ - Харків через підвищення тарифів на газ - Запоріжжя.Info

У Полтаві місцеві жителі перекрили трасу Київ – Харків через підвищення тарифів на газ

На протест проти нових тарифів на газ та за його транспортування вийшли близько 20 людей

У Полтаві вийшли на протест жителі міста через підвищення тарифів на газ. Через це правоохоронці перекрили рух трасою Київ – Харків у межах міста. Про це повідомило видання “Полтавщина”.

“10 січня близько 11-ї години у Полтаві поліція частково обмежила рух трасою Київ – Харків у межах міста. Наразі проїзд заборонено вулицею Київське шосе зі сторони Харкова до вулиці Грушевського”, – йдеться у повідомленні. 

На протест  проти нових тарифів на газ та за його транспортування вийшли близько 20 людей. Учасники мітингу перманентно пересуваються пішохідним переходом, у зв’язку з цим і обмежено рух.

Вчора, 9 січня, на площі перед Полтавською ОДА та поблизу Полтавської міськради також відбулися мітинги проти тарифів на газ. Вчора участь у заході взяли близько 200 мітингувальників.

Варто зазначити, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, погодила підвищення тарифу за розподіл газу у Полтаві до 2,31 грн на метр кубічний.

Нагадаємо, 7 січня, у місті Валки Харківської області активісти перекрили трасу Харків – Київ. Вони провели акцію протесту у зв’язку зі збільшенням тарифів на газопостачання на підтримку жителів Полтавської області, які також трьома днями раніше перекривали дорогу.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com