У Польщі видаватимуть "паспорти вакцинації" тим, хто прищепився від Covid - Запоріжжя.Info

У Польщі видаватимуть “паспорти вакцинації” тим, хто прищепився від Covid

МОЗ хоче впровадити паспорти після отримання другої дози препарату від Covid-19

У Польщі видаватимуть паспорти вакцинації після другої дози препарату від коронавірусу. Про це повідомила заступник міністра охорони здоров’я Польщі Ганна Голавська, передає Euractiv.

Цю пропозицію включено до національної програми імунізації населення Польщі.

Як розповіла Голавська, після вакцинації підтвердження надійде у вигляді QR-коду, який можна буде завантажити з особистого кабінету на сайті уряду або системи охорони здоров’я. Також код можна буде роздрукувати в пункті вакцинації.

“Код буде так званим паспортом вакцинованої людини, який підтвердить, що людина була вакцинована та може використовувати права, на які мають право вакциновані люди”, – додала вона.

Зазначається, що вакциновані люди зможуть користуватися послугами охорони здоров’я без додаткового тестування. Також громадянам із Covid-паспортами не доведеться проходити карантин після контакту з інфікованою людиною.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що питання впровадження в Україні Covid-паспортів перебуває на контролі держави, але про впровадження такого паспорта в країні поки не йдеться.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com