У Норвегії померли 23 щеплених від COVID-19 вакциною Pfizer - Запоріжжя.Info

У Норвегії померли 23 щеплених від COVID-19 вакциною Pfizer

У Норвегії померли щонайменше 23 людини, яким раніше зробили щеплення від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє прес-служба норвезького агентства лікарських засобів, передає “РБК”.

“Повідомляється про 23 смертельні випадки у зв’язку з вакцинацією. Зараз 13 з них вивчають фахівці”, — йдеться в повідомленні.

Головний лікар агентства Сігурд Хортему заявив, що вже отримані звіти можуть свідчити, що загальні побічні ефекти від вакцини, такі як температура і нудота, могли привести до смерті деяких літніх пацієнтів, у яких спостерігалися проблеми зі здоров’ям.

Представник агентства Стейнар Мадсен повідомив норвезькій мовній корпорації( NRK), що всі смертельні випадки серед добровольців були зафіксовані у людей старше 80 років, у яких були хронічні захворювання.

“Ці випадки не викликають особливої тривоги. Цілком очевидно, що ця вакцина має дуже невеликий фактор ризику, за невеликим винятком, коли мова йде про пацієнтів старшого віку з ослабленим здоров’ям”, – сказав він.

Нагадаємо, Єврокомісія дозволила використання вакцини, яку розробила американська компанія Pfizer і її німецький партнер BioNTech, 21 грудня минулого року. Через шість днів в Євросоюзі почалася масова вакцинація цим препаратом. Бельгія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Іспанія, Люксембург і Швейцарія домовилися координувати свої дії, щоб виробити оптимальні графіки прищепних кампаній.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com