У Миколаєві підприємці вийшли на акцію протесту проти посилення карантинних обмежень - Запоріжжя.Info

У Миколаєві підприємці вийшли на акцію протесту проти посилення карантинних обмежень

На акцію протесту вийшли підприємці різних видів діяльності

У Миколаєві підприємці влаштували мітинг проти посилення карантинних обмежень. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

За словами кореспондента на акцію протесту вийшли підприємці різних видів діяльності. Наразі вони на центральній площі міста біля міської ради. Люди вимагають, щоб їм дозволили працювати під час так званого “карантину зимових канікул”. Підприємці вже збирають підписи, щоб створити робочу групу, з якою підуть до міського голови аби вирішити свою проблему. Стверджують, що мітинг продовжуватиметься доти, поки не буде винесено якихось рішень на їхню користь.

Варто зазначити, що вчора було засідання комісії стосовно винесення питання на сесію міської ради про те, що їм дозволили працювати. Було винесено рішення позбавити їх орендної плати, але людей це рішення не влаштовує.

112.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ще на початку грудня 2020 року ухвалив рішення запровадити карантин на всій території України в січні 2021 року. В Україні з 8 по 24 січня діє так званий карантин зимових канікул. Під час локдауну працюватимуть продуктові магазини, громадський транспорт, поштові оператори, аптеки, ресторани навинос, банки, пошта, АЗС (без зони харчування) і СТО. Співробітники державних установ і комунальних підприємств працюватимуть віддалено. Керівництву недержавних підприємств та організацій рекомендовано організувати роботу співробітників віддалено.

Водночас у період з 8 по 24 січня не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, спортзали, фітнес-центри і басейни. Закриють заклади розміщення, крім готелів і центрів реабілітації, заборонять різдвяні ярмарки і зони розваг навколо ялинок. Салони краси зможуть приймати клієнтів тільки за попереднім записом і без очікування всередині. Також буде заборонено відвідувати торгово-розважальні центри, крім купівлі товарів першої необхідності. Торгівля непродовольчими товарами буде під забороною, такі товари можна буде придбати онлайн.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com