У Мукачевому за відмінно складене ЗНО випускникам планують платити по 50 тис. грн – Запоріжжя Інфо

У Мукачевому за відмінно складене ЗНО випускникам планують платити по 50 тис. грн

За закінчення школи випускникам планують платити по 1000 грн

У Мукачеві схвалили проект Програми розвитку освіти міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Він передбачає виплати випускникам шкіл – як за досягнення в навчанні, так і просто так. Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на повідомлення відділу освіти Мукачівської міськради.

“Всі випускники 2021 року отримають 1000 грн грошової винагороди, а за вищий бал із зовнішнього незалежного оцінювання принаймні з одного предмета — 50 тис. грн. Вчителі учнів, які склали хоча б одне ЗНО на 200 балів, також отримають грошову винагороду в розмірі 10 тис. грнь”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що в новому проекті програми розвитку освіти передбачено збільшення грошової винагороди і для учнів, які відмінно склали державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, — до 15 тис. грн. Програма також передбачає виплати стипендіатам міськради – 20 найкращим спортсменам і 20 найкращим учням.

На це закладено понад 3,9 млн грн. За даними Мукачівської міської ради, у 2019-2020-му навчальному році в місті школи закінчили близько 1100 учнів, з них четверо склали хоча б одне ЗНО на 200 балів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com