У МОЗ назвали найкритичніші регіони України за Covid-показниками – Запоріжжя Інфо

У МОЗ назвали найкритичніші регіони України за Covid-показниками

На сьогодні найбільш критична ситуація спостерігається в Чернігівській та Полтавській областях

Найбільш критична ситуація за Covid-показниками спостерігається в Чернігівській та Полтавській областях. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

“Найбільш критична ситуація в Чернігівській і Полтавській областях, де показники захворюваності і смертності є одними з найбільших серед регіонів України і порівняно з аналогічними показниками великих європейських країн”, – написав Ляшко.

У Чернігівській області за останні 14 днів показники смертності на 100 тис. населення становить 12,4. Також високий показник смертності спостерігається в Івано – Франківській області – 11,1, Донецькій області – 11 і в місті Києві – 10,3.

Ляшко зазначив, що Чернігівська та Полтавська області зараз найбільше потребують збільшення охоплення тестування для посилення контролю над поширенням захворюваності на Covid-19. 

Водночас Ляшко розповів, що найкраща ситуація з поширенням коронавірусу у Вінницькій області. Там за останні два тижні фіксують 180 випадків зараження на 100 тис. населення. Що стосується смертності – за 14 днів цей показник становить 2,9 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, з початку пандемії в Україні зареєстровано 931 751 випадок Covid-19, одужало 548 356 пацієнтів (+12 939 за добу). Водночас від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, в країні померло 15 996 осіб (+252 за добу).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com