У Міносвіти розповіли, як відбудеться сертифікація вчителів у 2021 році – Запоріжжя Інфо

У Міносвіти розповіли, як відбудеться сертифікація вчителів у 2021 році

Пройти сертифікацію зможуть не більше як 2 тисячі педагогів

В Україні вже з 18 січня розпочнеться реєстрація для добровільної сертифікації вчителів початкових класів. Про це повідомила прес-служба Міносвіти.

“У сертифікації вчителів початкових класів 2021 року зможуть взяти участь 2000 педагогів. Відповідний наказ опубліковано на сайті МОН”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наступного року реєстрація для сертифікації починається 18 січня і триватиме до 31 січня, проте її може бути припинено достроково в разі перевищення 2 тисяч заявок. Водночас для всіх регіонів і столиці встановлено максимальну кількість педагогів, які зможуть пройти атестацію. Найбільше вчителів зможуть подати заявку з Дніпропетровської та Львівської областей – по 141, Одеської області – 125, Києва – 122, Київської області – 110, Харківської – 107.

Реєстрацію вчителів здійснюватиме Український центр оцінювання якості освіти, а сама сертифікація відбудеться у три етапи. Це оцінка професійних знань і умінь шляхом незалежного тестування, самооцінка власної педагогічної майстерності та експертне оцінювання професійних компетентностей шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

Проходження сертифікації надаватиме “відгули”, а успішні результати – надбавку в розмірі п’ятої частини від ставки.

Нагадаємо, нещодавно в Україні завершилася сертифікація вчителів початкової школи, всі етапи якої успішно пройшли понад 900 педагогів. Проте близько 40% педагогів не пройшли сертифікацію.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com