У Маріуполі третій день поспіль проходять мітинги проти підвищення тарифів на комунальні послуги - Запоріжжя.Info

У Маріуполі третій день поспіль проходять мітинги проти підвищення тарифів на комунальні послуги

На акцію протесту вийшли декілька десятків місцевих жителів

У Маріуполі третій день поспіль місцеві жителі виходять на акції протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

Зазначено, що мітинг відбувається у середмісті Маріуполя. На акцію протесту вийшли декілька десятків місцевих жителів. Вони склали колективну заяву до міськради. Їхня головна вимога – зменшення тарифів на комунальні послуги. Також вони вимагають, щоб ціноутворення було прозорим.

Зараз ситуація є більш-менш спокійною, поруч чергує поліція, яка слідкує за тим, щоб ніхто не порушував карантинних вимог.

Нагадаємо, сьогодні, 12 січня, по всій країні українці вийшли на акції протесту проти тарифного геноциду. Першими на мітинг вийшли під Полтавою, там перекрили дорогу з гаслами і транспарантами. Згодом ініціативу підхопили харків’яни. Там невдоволені діями уряду Шмигаля також вимагають скасувати тарифи на газ і його транспортування і, крім того,  відновити пільговий тариф на електроенергію. 

Варто зазначити, що виконувач обов’язків міністра енергетики України Юрій Вітренко повідомив, що Міністерство енергетики запропонувало розглянути варіант, згідно з яким з 1 лютого ціна на газ буде обмеженою для “вразливих” категорій споживачів – на рівні “хаб мінус” з додаванням визначеної граничної націнки постачальників, при цьому ціна буде фіксованою на рік. Отже, планується, що система працюватиме таким чином: “Укргазвидобування” продаватиме постачальникам “вразливих” категорій споживачів газ за ціною “хаб мінус”. Ціну переглядатимуть раз на рік на підставі котирувань на біржі у листопаді. Для видобувної компанії навіть краще мати фіксовану ціну на рік, ніж щомісяця переглядати плани буріння через зміну ринкової коньюнктури.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com