У лютому Україна повинна отримати першу партію вакцини проти коронавірусу, - Степанов - Запоріжжя.Info

У лютому Україна повинна отримати першу партію вакцини проти коронавірусу, – Степанов

Вже укладено договір про постачання препарату з китайською фармкомпанією Sinovac Biotech і практично завершилися переговори з іншими виробниками


Міністр охорони здоров`я Максим Степанов заявив, що перші партії вакцини проти коронавірусу Україна має отримати у лютому поточного року. Про це йшлося в інтерв’ю міністра виданню “Настоящее время”.

“Ми очікуємо в лютому перші поставки вакцини для проведення масової вакцинації. Ми повністю до цього готові”, – зазначив глава МОЗ.

За його словами, Україна уклала договір щодо постачання вакцини з китайською фармкомпанією Sinovac Biotech – це один з найбільших виробників вакцин у світі.

Крім того, уряд веде переговори з іншими компаніями, які вже практично завершилися. Наразі триває технічний процес узгодження самого договору.

За словами Степанова, каменем спотикання були саме терміни поставки вакцин.

Раніше видання “Страна” повідомляло, що українські топ-чиновники, політики і бізнесмени вже прищеплюються в Києві вакциною від коронавірусу, яку нелегально ввезли в Україну.

Слідчі Служби безпеки України порушили справу за фактом ввезення в Україну ліків під виглядом вакцини від коронавірусу.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, наразі 42 країни впроваджують використання безпечних та ефективних вакцин проти COVID-19.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com