У лікарні Маріуполя меткомбінати передали понад 200 тисяч кубометрів кисню - Запоріжжя.Info

У лікарні Маріуполя меткомбінати передали понад 200 тисяч кубометрів кисню

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест в 2020 році передав маріупольським медустановам понад 200 тисяч кубометрів кисню. Про це повідомляє “Обозреватель”.

Так, минулого року лікарні міста отримали 206 тисяч кубометрів кисню на суму майже 11,5 млн грн. З них 183 тисячі кубометрів газу були направлені у відділення для лікування хворих коронавірусом. Варто зазначити, що за 2019 рік лікарні отримали 53 тисячі кубометрів кисню на суму 1,5 млн грн.

Видання зазначає, що фонд Ріната Ахметова і меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест регулярно безоплатно постачають кисень в лікарні міста, проте з початку пандемії коронавірусу, поставки довелося збільшити.

Крім того, з початку пандемії Covid-19 Група Метінвест інвестувала 26,5 млн грн у будівництво кисневої інфраструктури, облаштувавши 343 точки подачі кисню до лікарняних ліжок. Завдяки металургам меткомбінатів “Азовсталь” та імені Ілліча в міській лікарні (ГБ) №9 підключили 112 кисневих точок, в ГБ №4 – 131 точку, в лікарні швидкої медичної допомоги – 40 точок і 60 – В ГБ №1.

Також було прокладено більше трьох тисяч метрів кисневих мереж, змонтована система автоматичної безпеки, побудовано дев’ять рамп для розгойдування кисню на 324 балони. Крім того, комбінати направили профільних фахівців в міські лікарні для обслуговування кисневих постів. Фахівці працюють в цілодобовому режимі, забезпечуючи безперебійне постачання кисню до хворих COVID-19.

“Група Метінвест завжди підтримує Маріуполь у вирішенні складних питань. Так, і з початком пандемії коронавіруса металурги спільно з фондами Ріната Ахметова і Вадима Новинського першими прийшли на допомогу міській системі охорони здоров’я, поставивши в лікарні 15 апаратів ШВЛ, більше 20 тисяч експрес-тестів, засоби індивідуального захисту для медиків, аналізатор проб у комплекті з тест-системою і боксом біобезпеки, а також інше обладнання, необхідне для проведення високоточних аналізів. У свою чергу меткомбінат імені Ілліча безоплатно забезпечує лікарні киснем в повному обсязі”, – зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас Шевченко.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com