У Львові в лабораторії одного з вишів виготовляли метадон - Запоріжжя.Info

У Львові в лабораторії одного з вишів виготовляли метадон

До суду направлено обвинувальний висновок щодо чотирьох учасників організованої злочинної групи

У лабораторії одного з львівських вузів виготовляли метадон, підозрюють чотирьох учасників організованої злочинної групи. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

“Львівська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи з міжрегіональними зв’язками, які налагодили мережу з виготовлення, фасування, переміщення та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, завідувач лабораторії одного з львівських вузів налагодив системне виробництво метадону в лабораторії університету для його подальшої реалізації по всій території України. А решта троє учасників злочинної групи, серед яких –  власник і працівники кальян-бару у Львові, збували наркотик у закладі та через інтернет-магазин, надсилаючи поштою за попередньою передоплатою.

Загалом задокументовано причетність обвинувачених до 25 епізодів протиправної діяльності, зокрема, до виготовлення та збуту метадону загальною вагою понад 4,5 кг, вартість якого на “чорному” ринку становить близько 2,7 млн грн, а також до утримання місць для незаконного виробництва наркотичних засобів та психотропних речовин.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com