У Львівській обл. запрацює автофіксація порушень ПДР – Запоріжжя Інфо

У Львівській обл. запрацює автофіксація порушень ПДР

Система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху почне працювати з 30 грудня

У Львівській області з 30 грудня розпочинає роботу система автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції України.

“У Львівській області починає працювати система автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР”, – йдеться в повідомленні.

Так, 30 грудня на автомобільній дорозі М-06 (Київ – Чоп) запрацюють 3 камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Камери будуть розміщені:

  • на 490 км + 400 автодороги, поблизу міста Буськ;
  • на 555 км + 662 автодороги поблизу села Солонка;
  • на 555 км + 730 автодороги поблизу села Солонка.

“Ці місця були обрані через велику кількість виявлених на них порушень швидкісного режиму, які призводили до аварійних ситуацій і ДТП”, – повідомили в поліції.

Правоохоронці зазначили, що після запуску системи автофіксації на дорогах у Києві та Київській області кількість порушень скоротилася вп’ятеро. Також втричі зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод на ділянках, де системи було встановлено.

Нагадаємо, в Україні з 1 червня запрацювала система автоматичної фіксації правил дорожнього руху. Перші камери встановили в Києві та Київській області, але поступово вони з’являться по всій Україні. На першому етапі штрафуватимуть лише за перевищення швидкості. Водночас у разі сплати штрафу протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови розмір штрафу скорочується вдвічі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com