У Львівській обл. у перший день посиленого карантину зареєстрували 63 порушення - Запоріжжя.Info

У Львівській обл. у перший день посиленого карантину зареєстрували 63 порушення

У поліції зазначили, що створили додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами

У перший день посиленого карантину, 8 січня, поліцейські зафіксували 63 порушення карантинних обмежень у Львівській області. Про це повідомила прес-служба Нацполіції. 

Протягом першої доби від запровадження “карантину зимових канікул” поліцейські Львівщини виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників.

“Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності”, – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Михалець. 

У поліції зазначили, що створили додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня, згідно з постановою КМУ № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на території України діють додаткові карантинні обмеження.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com