У Києві лісопаркові господарства обробляють ялинки смердючою рідиною, щоб їх не крали – Запоріжжя Інфо

У Києві лісопаркові господарства обробляють ялинки смердючою рідиною, щоб їх не крали

Районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень починають обробляти спеціальними речовинами ялини, сосни, туї та ялівці на зелених зонах міста

Лісопаркові господарства Києва та районні комунальні підприємства почали обробляти ялинки спеціальною речовиною, яка у теплому приміщенні починає смердіти, щоб їх не крали. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень починають обробляти спеціальними речовинами ялини, сосни, туї та ялівці на зелених зонах міста. 

“Репеленти для обробки рослин є безпечними, але розкриваються неприємним запахом у теплому приміщенні. Також фахівці обробляють дерева клеєво-крейдяною сумішшю, яка лишає на рослинах “брудне” забарвлення. На оброблених у парках та скверах деревах є відповідні оголошення”, – зазначив генеральний директор КО “Київзеленбуд” Олексій Король.

Варто зазначити, що незаконне вирубування хвойних дерев тягне за собою накладання штрафу в розмірі від 510 до 5100 грн (згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Також за незаконну вирубку зелених насаджень на території лісів передбачено кримінальну відповідальність (ст. 246 Кримінального кодексу України “Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу”), що карається штрафом від 17 000 до 25 500 грн або арештом на строк до шести місяців.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com