“У коронавірусу немає національності, не має її бути і у вакцини від нього”. Українці висловили своє ставлення до вакцини “Супутник V” і відмови влади від неї – Запоріжжя Інфо

“У коронавірусу немає національності, не має її бути і у вакцини від нього”. Українці висловили своє ставлення до вакцини “Супутник V” і відмови влади від неї

Поки влада маніпулює даними про зниження кількості хворих на коронавірус, людей з цим діагнозом у лікарнях стає дедалі більше. Українці дивуються: чому чиновники не можуть закупити вакцину від COVID-19 в Росії або дозволити її виробництво на території нашої країни. Люди впевнені: якби вакцинація від коронавірусу розпочалася в Україні найближчим часом, то це б врятувало життя сотень тисяч наших громадян. Своїми думками вони поділилися в передачі “Чуємо кожного”.

Відповідаючи на запитання: “Як ви оцінюєте відмову влади від російської вакцини від коронавірусу?”, жителі різних міст одностайно відзначили, що це – політичні ігри.

“Це політичне рішення. У нас же все, що російське, навіть якщо воно тричі хороше, сприймається у штики”, – вважає мешканка Торецька.

“Це неподобство! Інші країни вакцинуються, а ми – така багата красива країна з чудовими людьми – ні. Це сумно”, – каже мешканка Миколаєва.

“Люди вмирають щодня. Скільки нам чекати іноземну вакцину – невідомо. І скільки людей ще помруть до того часу, коли нам щось завезуть. Тому ми повинні виробляти вакцину “Супутник V”, щоб врятувати українців”, – упевнений житель Слов’янська.

З ним повністю згодна його сусідка.

“Значить, як торгувати з Росією, то вони торгують. А як людські життя рятувати – то ні? До вакцини взагалі не слід застосовувати таке поняття, як країна-виробник. У цьому питанні однозначно не Зеленський керує, а Америка”, – обурюється жінка.

Відповідаючи на запитання, чи має значення країна походження вакцини від коронавірусу, наші співгромадяни були одностайні: не має, якщо це якісний препарат.

“Яка різниця, хто цю вакцину виготовив? Головне – чи допомагає вона”, – упевнений киянин. 

“Не має значення країна – виробник вакцини. У коронавірусу немає національності, як і у вакцини від нього”, – заявляє мешканка Торецька.

“Абсолютно немає жодного значення походження вакцини. І ми будемо дуже раді її взяти у нашого найближчого сусіда – Росії”, – наголошує мешканка Миколаєва.

“Як і мистецтво, так і медицина національності не мають. Тому не має значення походження вакцини”, – впевнена одеситка.

З нею згодна її знайома, яка нагадала, що українці давно прищеплюються різними російськими вакцинами, в тому числі  від кору, і вони довели свою ефективність.

“Моїх дітей та онуків прищеплювали російськими вакцинами. Вони завжди були найвищої якості. Чому ж тепер не можна? Тому, що в це питання втрутилася політика”, – заявляє жителька Одеси.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com