У Херсоні учасники мітингу офіційно звернуться до влади для розв’язання питання підвищення тарифів - Запоріжжя.Info

У Херсоні учасники мітингу офіційно звернуться до влади для розв’язання питання підвищення тарифів

Учасники мітингу запропонують владі механізм розв’язання проблеми

У Херсоні учасники мітингу проти підвищення тарифів юридично оформили документ, в якому запропонували механізм розв’язання проблеми з тарифами. Цим документом вони планують офіційно звернутися до всіх інстанцій місцевого та всеукраїнського рівня. Про це в ефірі “112 Україна” заявив координатор акції протесту Олександр Базилєв. 

“Було запропоновано оформити юридично документ, який анонсовано по всій Україні колегами. 11 січня об 11:00 відбувся мітинг, де ми оформили народне волевиявлення, яке було запропоновано скерувати і вручити всім гілкам влади в Україні. Тобто органам місцевого самоврядування, обласній раді, ВРУ з тими вимогами, які дозволять розв’язати питання тарифів у принципі”, – сказав Олександр Базилєв. 

Координатори акції протесту пропонують запровадити облік народного майна. 

Черговий всеукраїнський пікет заплановано на п’ятницю, 15 січня. Учасники мітингу заявили, що порушать питання усунення від посади представників влади, якщо вони їх не почують.

Нагадаємо, сьогодні, 11 січня, протести проти підвищення тарифів на газ відбуваються в Херсоні, Вінницькій та Львівській областях.

У Херсоні на акцію протесту вийшло близько 100 людей. Мітингувальники запевняють, що змушені були вийти на акцію протесту, бо бояться отримувати нові платіжки за опалення, адже попередні ледь мали змогу сплачувати.

У Вінницькій області активісти перекрили міжнародну трасу в місті Жмеринці. 

А у Львівській обл. кількадесят городян зібралися під будівлею “Львівоблгазу”. Вони вимагають знизити завищені урядом ціни на газопостачання. До учасників протесту вийшов представник “Львівгазу”. Він поспілкувався з мітингувальниками, однак чіткої інформації щодо врегулювання ситуації не надав. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com