У Херсоні на акцію протесту проти підвищення цін на газ зібралося близько 500 людей - Запоріжжя.Info

У Херсоні на акцію протесту проти підвищення цін на газ зібралося близько 500 людей

До тарифного Майдану долучилися й учасники “SaveФОП”

У Херсоні біля будівлі ОДА триває акція протесту проти підвищення тарифів на газ та його транспортування. На акцію протесту вийшло майже 500 людей. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

За словами кореспондента, до тарифного Майдану долучилися й учасники “SaveФОП”. Люди просили не тільки знизити ціни на газ, а й провести позапланові парламентські вибори.

До активістів уже виходив в. о. голови Херсонської ОДА. Він сказав, що вчора була нарада разом з ініціативною групою, і вони вирішили звернутися до Кабінету міністрів, ОП, ВР для зняття соціального напруження з населення Херсонської області. Було написано проект рішення депутатам на сесії обласної ради, яка відбудеться 21 січня. Серед одного з пунктів, які запропонують проголосувати депутатам, є накладення мораторію на підвищення цін на газ.

Нагадаємо, зранку 15 січня у с. Чорнобаївці Херсонської області люди вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ. Вони перекрили дорогу всеукраїнського значення, яка з’єднує Миколаївську та Херсонську області. Зазначається, що на місці були конфліктні ситуації: водії були незадоволені перекриттям траси, адже повинні їхати за тисячі кілометрів і не можуть чекати по 10-20 хвилин, поки люди почнуть їх пропускати. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com