У Харкові за участю спецпідрозділу ” Тор” відбулося рейдерське захоплення відомого виробника лінолеуму, – ЗМІ – Запоріжжя Інфо

У Харкові за участю спецпідрозділу ” Тор” відбулося рейдерське захоплення відомого виробника лінолеуму, – ЗМІ

У ніч на середу, 23 грудня було здійснено рейдерське захоплення Харківського заводу “Алексвуд” — відомого виробника лінолеуму та ламінату.

Про це заявили сьогодні представники підприємства, підкресливши, що в рейдерській схемі були задіяні співробітники Національної поліції, зокрема, спецпідрозділ “Тор, повідомляє видання “Городской дозор”. 

Журналісти повідомляють, що Харківська група підприємств “Алексвуд”, які знаходяться в районі Нової Баварії відома як великий виробник лінолеуму і ламінату. Її директор і власник Леонід Гайшук помер 17 квітня ц. р. в даний час йдуть процедури щодо вступу у спадок корпоративними правами підприємства з боку дружини Гайшука — Олени Байбекової, яка жила з померлим останні 10 років — і їх дітей: Гайшука Л. Л. 2015 р. н. і Байбекова Б. Л. 2019 р. н.

1 липня ц. р. підприємство “Алексвуд” здало площі заводу в оренду ТОВ “Балана”, яке самостійно закуповує сировину і виробляє на заводі продукцію, яка йде на експорт. На сьогоднішній день, за даними журналістів, на території заводу сконцентровано сировину і майно “Балани” не на один мільйон гривень. 

“У процесі вступу у спадок Гайшука Л. Л. про свої амбіції несподівано заявила його перша дружина Ірина Полуектова, з якою екс-власник заводу розлучився ще в 2007 році. Від шлюбу з Гайшуком у Ірини Полуектової є дочка — Марія, яка також претендує на незначну частину спадщини. Згідно з чинним законодавством, однак, колишня дружина не відноситься до спадкоємців (на відміну від своєї дочки, а також другої дружини Гайшука і його спільних дітей з Байбекової О. О.). Тим не менш, Ірина Полуектова написала на ім’я заст. начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області Олега Максимовича заяву про те, що невідомі, нібито, захопили завод, що належав батькові Марії. За цією заявою було відкрито провадження, яке адвокати підприємства “Алексвуд” розцінюють виключно як тиск на слідство. Увечері у вівторок в рамках слідчих дій з цього виробництва на заводі був проведений обшук, який, однак, нічим не закінчився. На підприємстві на ніч залишився чергувати адвокат ТОВ “Балана”, – йдеться в матеріалі.

Після цього, за даними журналістів, на номер “102” вночі надійшов дзвінок від невідомої, яка, представившись дочкою власника підприємства, повідомила, що на заводі “знаходяться невідомі”. Після чого співробітники “Тора”, прибувши на завод, нейтралізували охорону підприємства “Балана”, незаконно затримавши і вивезучи її з заводу разом з адвокатом. Потім, за інформацією Нацполіції, слідчий передав Марії Полуектовій на відповідальне зберігання будівлі підприємства. Та, в свою чергу завела на завод близько 20 бійців в балаклавах — за попередньою інформацією, з ГО “Центурія”.

“Орендарі і адвокат представників колишнього власника підприємства Л. Гайшука вважають подію рейдерським захопленням заводу Іриною і Марією Полуектововими. За їх словами, дії Нацполіції будуть оскаржені, а підприємство – повернуто представнику законного власника і орендарям, діяльність яких була паралізована невстановленими особами, які знаходяться на території заводу”, – наголошується в матеріалі. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com