У Харкові виявили мережу колл-центрів, в якій під виглядом банку виманювали гроші – Запоріжжя Інфо

У Харкові виявили мережу колл-центрів, в якій під виглядом банку виманювали гроші

Всього до цієї діяльності було залучено понад 100 осіб. Місячний дохід зловмисників становив понад 7 млн гривень

Поліція викрила мережу телефонних шахраїв

Поліція викрила мережу телефонних шахраїв

Поліція викрила мережу телефонних шахраїв

У Харкові діяла мережа шахраїв, які за допомогою телефонів видавали себе за співробітників банку і відповідними питаннями виманювали у громадян гроші з їхніх рахунків. На місяць контора “заробляла” більше семи мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции Харківської області.

“Встановлено, що в період з червня по грудень 2020 року зловмисники організували в Харкові три “колл-центри”. “Оператори” здійснювали телефонні дзвінки клієнтам банків і, видаючи себе за їх менеджерів, отримували персональні дані громадян, необхідні для доступу до їх карткових рахунків. Надалі шахраї заволодівали наявними на карткових рахунках коштами потерпілих, здійснюючи їх переказ на підконтрольні членам групи рахунки. Надалі гроші переводилися на територію держави-агресора і вже у формі криптовалюти поверталися в Україну”, – йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що діяльність групи була організована за всіма правилами роботи справжніх кол-центрів. З цією метою були підшукані відповідні офісні приміщення, придбана комп’ютерна техніка, засоби зв’язку, здійснювалася робота з підбору адміністраторів, операторів і фахівців з програмного забезпечення, їх навчання. За роботою потенційних адміністраторів здійснювався постійний контроль, зокрема, за виконанням поставлених “планів” щодо обману громадян.

Правоохоронні органи провели 14 одночасних обшуків в коллцентрах і в приміщеннях організаторів, а також активних учасників групи. В результаті вилучили комп’ютерну техніку, документи, засоби зв’язку, банківські картки та 140 тис. гривень, здобуті злочинним шляхом.

Порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com