У Харківській обл. рибалки загубилися в тумані на кризі, їх визволяли рятувальники - Запоріжжя.Info

У Харківській обл. рибалки загубилися в тумані на кризі, їх визволяли рятувальники

Вони запанікували і зателефонували до Служби порятунку, коли лід під їхніми ногами почав тріщати і ламатися

На Печенізькому водосховищі поблизу села Хотімля Вовчанського району Харківськоъ області троє рибалок загубилися в тумані, їх визволяли рятувальники. Про це повідомляють на сайті ДержНС.

Інцидент стався на святвечір, 6 грудня. До рятувальників ДержНС надійшла інформація, що близько 18:30 на відстані близько 1,5 км від берега на льоду заблукали в тумані троє рибалок.

“Густий туман і сутінки дезорієнтували трьох любителів риболовлі, які засиділися за улюбленим заняттям так, що втратили орієнтири і не могли знайти вихід із водойми. А потрапивши на проталину, коли лід під їхніми ногами почав тріщати і ламатися, вони геть запанікували і почали набирати номер Служби порятунку”, – йдеться в повідомленні.

Заблукалі рибалки виявилися жителями Харкова.

До пошуково-рятувальних робіт було задіяно черговий караул 38-го Державного пожежно-рятувального посту. Отримавши приблизні координати місця виходу рибалок на лід, рятувальники вирушили на допомогу.

Невдовзі вони відшукали на березі водойми машину, на якій приїхали заблукалі рибалки, і зв’язавшись з ними мобільним телефоном, прихопивши засоби порятунку, вирушили на лід. За деякий час рибалки помітили в гущині туману проблиск ліхтаря рятувальників і просигналили своїм. Зустріч відбулася на відстані близько 1,5 км від берега.

Люди просто пішли в протилежний бік, тому й заблукали. Зустрівшись, всі разом благополучно вийшли з водойми в потрібному місці.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com