У Чехії першим дозу вакцини проти коронавірусу отримав прем’єр-міністр країни Андрій Бабіш – Запоріжжя Інфо

У Чехії першим дозу вакцини проти коронавірусу отримав прем’єр-міністр країни Андрій Бабіш

Бабіш вакцинувався у Центральному військовому госпіталі у Празі

У Чехії в неділю, 27 грудня, почалася масова вакцинація населення проти коронавірусу. Першим в країні щеплення від компаній Pfizer і Biontech отримав прем’єр-міністр Андрій Бабіш. Про це повідомило видання iDNES.cz.

Бабіш вакцинувався у Центральному військовому госпіталі у Празі. Одночасно з ним вакцину отримала 95-річна ветеранка Другої світової війни Емілі Репікова. Прем’єр зазначив, що після уколу не відчув нічого особливого. Також одним з перших вакцинувався міністр охорони здоров’я Чехії Ян Блатни. Його вакцинували в одному з медичних закладів міста Брно.

Чехія під час доставки першої партії отримала 9750 доз вакцини. Наразі в країні розгорнули 31 пункт вакцинації, згодом їх кількість зросте до 200. Зазначається, що першими найближчим часом буде вакцинують медиків, які працюють з інфікованими коронавірусом, а також літніх пацієнтів лікарень і будинків престарілих, працівників стратегічної інфраструктури – пожежників, військовослужбовців та співробітників АЕС.

Масова безкоштовна і добровільна вакцинація населення у Чехії розпочнеться вже з лютого 2021 року. Також Чехія запустить інформаційну кампанію, у якій закликатиме громадян вакцинуватися добровільно.

Нагадаємо, сьогодні у країнах Європейського Союзу стартувала кампанія масової вакцинації населення. У Єврокомісії зазначили, що вакцинація – єдиний спосіб побороти Covid-19 та повернутися до звичайного життя.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com