У Bloomberg назвали причини довіряти російській вакцині "Супутник V" - Запоріжжя.Info

У Bloomberg назвали причини довіряти російській вакцині “Супутник V”

На відміну від китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac, російська вакцина “Супутник V” є досить надійним і ефективним препаратом незважаючи на відсутність докладних даних про третій етап клінічних випробувань. Таку думку висловив старший аналітик з фармацевтики агентства Bloomberg Сем Фазелі. 

Він зазначив, що ефективність російської вакцини доводиться, в тому числі, даними за кількістю зроблених щеплень і хворих після уколу. За даними Фазелі, щеплення під час клінічних випробувань було зроблено 23 тис.осіб, а захворіли після неї коронавірусом менше 150 осіб. 

“Згідно з коментарями в прес-релізах, ефективність кожного проміжного аналізу в дослідженні” Супутник V ” стабільно становила 90% або вище. Також не було випадків важкої форми COVID-19 у вакцинованих осіб, хоча визначення ступеня тяжкості захворювання неясно”, — написав аналітик. 

За його словами, Росія завдяки розробці власної вакцини, входить до п’ятірки виробників, які отримали найбільшу кількість попередніх замовлень на поставку препаратів.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com