У 2020 році столичний метрополітен перевіз майже 280 млн пасажирів, - КМДА - Запоріжжя.Info

У 2020 році столичний метрополітен перевіз майже 280 млн пасажирів, – КМДА

Найбільш завантаженою у 2020 році залишилася станція “Академмістечко”

У 2020 році столичною підземкою скористалися 279 млн 484 тис. пасажирів. Це на 215 млн 816 тис., або 56% менше, ніж у попередньому році. Про це повідомила прес-служба КМДА.

“Найбільш завантаженою у 2020 році залишилася станція “Академмістечко”. За рік нею скористалися 12,5 млн киян та гостей столиці. Наступною за пасажиропотоком є “Лісова” – 11 млн 560 тис. пасажирів”, – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, найменше пасажирів традиційно зафіксовано на станції “Дніпро” – 555 тис. Загалом “червона” лінія з 18 станцій перевезла майже 114 млн людей. 

Друга за завантаженістю – “синя” лінія. Торік нею скористалися 97,7 млн пасажирів. Найбільший пасажиропотік був на станції “Мінська” – 9,3 млн, мінімальний – на “Поштовій площі” – 2,6 млн пасажирів.

“Зеленою” лінією метро за рік скористалися 67,8 млн киян та гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях “Лук’янівська” – 7,8 млн пасажирів та “Видубичі” – 6,7 млн пасажирів. Найменше на цій лінії користуються “Червоним хутором” – 1 млн 50 тис. пасажирів.

Нагадаємо, на час посиленого карантину, з 8 по 25 січня, в Україні київське метро працюватиме у звичайному режимі. Деякі станції може бути обмежено на вхід, щоб уникнути скупчення людей і дотримуватися карантинних заходів. 

В Україні з 8 по 24 січня діє так званий карантин зимових канікул. Під час локдауну працюватимуть продуктові магазини, громадський транспорт, поштові оператори, аптеки, ресторани навинос, банки, пошта, АЗС (без зони харчування) і СТО. Співробітники державних установ і комунальних підприємств працюватимуть віддалено. Керівництву недержавних підприємств та організацій рекомендовано організувати роботу співробітників віддалено.

Водночас у період з 8 по 24 січня не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, спортзали, фітнес-центри і басейни. Закриють заклади розміщення, крім готелів і центрів реабілітації, заборонять різдвяні ярмарки і зони розваг навколо ялинок. Салони краси зможуть приймати клієнтів тільки за попереднім записом і без очікування всередині. Також буде заборонено відвідувати торгово-розважальні центри, крім купівлі товарів першої необхідності. Торгівля непродовольчими товарами буде під забороною, такі товари можна буде придбати онлайн.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com