"Ціни великі, зарплати немає, працювати нема де": На Закарпатті триває протест проти підвищення тарифів на газ - Запоріжжя.Info

“Ціни великі, зарплати немає, працювати нема де”: На Закарпатті триває протест проти підвищення тарифів на газ

Протестувальники заявляють, що при доходах в 6 тис. грн вони змушені будуть заплатити близько 5 тис. грн за комунальні послуги

У Закарпатській області триває протест проти підвищення тарифів на газ. Люди заявляють, що більшу частину своїх доходів вони змушені будуть віддати за комунальні послуги. Про це повідомляють учасники мітингу в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Ціни великі, зарплати немає, працювати ніде. У нас сім’я – двоє літніх батьків і я. Всі троє – пенсіонери. Я ще пенсію не маю, батьки мають пенсію 6 тис. грн в сумі. За газ, послуги тепер потрібно заплатити 5 тис. грн. Далі як?” – питає учасниця мітингу Лариса.

Як передає кореспондент, біля Виноградівського відділу “Закарпатгазу”, де починався мітинг, протестувальники зустрілися з керівництвом, проте жодних чітких відповідей не почули. Тому мешканці перейшли до міської ради.

Нагадаємо, сьогодні в Закарпатській області місцеві жителі мітингують проти підвищення тарифів на газ і плати за транспортування газу. 

Зазначимо, що раніше протести проти підвищення тарифів на газ відбулися в Полтаві, Херсоні, Вінницькій та Львівській областях. А вчора, 11 січня, стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com