Ціни на хліб в Україні будуть підвищуватися щомісяця: названа причина – Запоріжжя Інфо

Ціни на хліб в Україні будуть підвищуватися щомісяця: названа причина

Незважаючи на великий урожай зерна, зібраний цього року аграріями України, ціни на хліб в нашій країні будуть підвищуватися. Причому вони зростатимуть щомісяця. З кожним місяцем вартість хліба буде приростати на 1-1,5%.

Такий невтішний прогноз щодо цін на найпопулярніший український продукт дав економіст Олег Пендзин. Він також назвав причину, через яку цю тенденцію не можна зупинити.

“Хліб буде дорожчати на 1-1,5% щомісяця незалежно від ціни на зерно, адже в його собівартість закладені й інші інгредієнти та енергоносії”, – заявив експерт у коментарі одному з вітчизняних ЗМІ.

Він зауважив, що підвищення цін на харчові продукти – це загальносвітова тенденція. Вартість продовольства зростає на світовому ринку високими темпами. І Україна тут не виняток, а, радше, суб’єкт, який підпорядковується загальним тенденціям і правилами.Причому, як стверджує Олег Пендзин, в світі продукти дорожчають ще швидше, ніж в Україні. Тому в Україні варто чекати прискорення цього процесу.

Ціни на хліб в Україні будуть підвищуватися щомісяця: названа причина

“За рік продовольчий кошик в світі подорожчала на 27,8%, а в українців на 16%. Тому українцям варто очікувати подальшого подорожчання продуктів, – заявив експерт і тут же уточнив: – Наскільки подорожчають ті чи інші продукти до кінця року, буде залежати від збору врожаю”.

Втім, як показали тенденції в ціноутворенні, в Україні закони економіки вже не працюють, і від збору врожаю ціни не залежать. Вони живуть самостійним “життям”. Так, високий валовий збір зерна не призвів до зниження або хоча би стабілізації цін на хліб і хлібобулочні вироби.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com