Третій рівень небезпеки: 14 січня сніголавинну небезпеку оголошено на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей - Запоріжжя.Info

Третій рівень небезпеки: 14 січня сніголавинну небезпеку оголошено на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей

Можливе сходження лавин за низьких додаткових навантажень, окремих природних середніх та великих лавин

Значна сніголавинна небезпека (3-й рівень) у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами очікується 14 січня на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей. Про це повідомила прес-служба ДержНС.
 
Зазначається, що можливе сходження лавин за низьких додаткових навантажень, окремих природних середніх та великих лавин. Рятувальники радять утриматись від походів на високогір’я та у гори.
 
Також помірна сніголавинна небезпека (2-й рівень) утримується 13 січня на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей.
 
Нагадаємо, у Державній службі з надзвичайних ситуацій закликають туристів реєструвати свою подорож у гори у рятувальників. Зазначено, що з початку 2021 року рятувальників вже кілька разів залучали до пошуку громадян, які заблукали в горах, а також вони надавали допомогу травмованим туристам.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com