Таран: 2021 рік Міноборони України оголосило роком євроатлантичної трансформації - Запоріжжя.Info

Таран: 2021 рік Міноборони України оголосило роком євроатлантичної трансформації

В Україні мають провести комплексний функціональний огляд системи оборонного менеджменту

У Міноборони 2021-й рік оголосили роком євроатлантичної трансформації. Результатом трансформаційних процесів у Міністерстві оборони та Збройних силах України стане створення інтегрованої оборонної інституції євроатлантичного типу. Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, передає прес-служба відомства.

“Для реалізації внутрішніх реформ ми орієнтуємося на стандарти НАТО, оскільки вони є кращими у військовій сфері. Тому рішенням розширеної колегії Міністерства оборони України, яка відбулася 22 грудня 2020 року, 2021-й рік оголошено роком євроатлантичної трансформації”, – сказав Таран.

Зазначено, що такий огляд має забезпечити переведення Міністерства оборони та Збройних сил України на нові стандарти функціонування та управлінських процесів. На думку Тарана, для побудови системи оборонного менеджменту на основі кращих практик держав-членів НАТО критично важливими стануть досвід і компетенції стратегічних радників.

Стратегічні радники у свою чергу заявили про те, що готові забезпечити постійну консультативно-дорадчу підтримку цього процесу.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року Міністерство оборони України вперше провело закупівлю військових товарів через Агентство НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency-NSPA). Зазначалося, що участь України в цій системі дозволяє повноцінно інтегруватися в систему закупівель Альянсу. Крім того, українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО і продавати свою продукцію іноземним замовникам, а також наближатися до стандартів Альянсу.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com