Сидоренко: Структури Епіфанія, скориставшись владою Порошенка, здійснювали захоплення храмів УПЦ КП – Запоріжжя Інфо

Сидоренко: Структури Епіфанія, скориставшись владою Порошенка, здійснювали захоплення храмів УПЦ КП

Структури Епіфанія, скориставшись владою п’ятого президента України Петра Порошенка, здійснювали захоплення храмів Української Православної церкви Київського патріархату. Про це під час мітингу біля Офісу Генерального прокурора, трансляцію якого вів телеканал ZIK, заявив голова ГО “За всю Одесу” Андрій Сидоренко.

Андрій Сидоренко розповів, що мітингувальники вимагають від правоохоронних органів притягнути до відповідальності осіб, які причетні до розпалювання релігійної ворожнечі та рейдерського захоплення храмів в Україні, – екс-президента Петра Порошенка, екс-міністра культури Євгена Нищука та митрополита Епіфанія.

“Його (Епіфанія, – ред.) структури безпосередньо скористалися ось цими людьми для рейдерського захоплення (храмів, – ред.)”, – заявив організатор акції Андрій Сидоренко.

Він сказав, що яскравим прикладом рейдерського захоплення церков УПЦ КП стала ситуація в Одесі, коли, незважаючи на волевиявлення людей, храм силовим методом передали під юрисдикцію ПЦУ. 

“Після отримання Томосу ми почали правовий захист віруючих храму Різдва Христового в Одесі, які залишилися в юрисдикції Київського патріархату, надали відповідні документи в усі інстанції про те, що вони не хочуть і не переходять під ПЦУ, але, попри це, наш храм захопили силовим методом, а людей і священників Київського патріархату побили”, – сказав Сидоренко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com