Суд обрав запобіжний захід командувачу Повітряних сил ЗСУ Дроздову – Запоріжжя Інфо

Суд обрав запобіжний захід командувачу Повітряних сил ЗСУ Дроздову

Суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт та обрав інший запобіжний захід

Печерський суд Києва відпустив під особисте зобов’язання командувача Повітряних сил ЗСУ Сергія Дроздова за підозрою в недбалості, що призвело до катастрофи літака Ан-26 і загибелі 26 військовослужбовців. Таким чином, суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про цілодобовий домашній арешт і обрав інший запобіжний захід. Про це повідомляє hromadske.

“Суд, вислухавши всі сторони, відправив під особисте зобов’язання командувача Повітряних сил ЗСУ Сергія Дроздова, наклавши на нього відповідні обов’язки”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 25 вересня в Чугуєві розбився військовий літак Ан-26. На його борту перебували 27 осіб – офіцери і курсанти Харківського національного університету Повітряних сил ЗСУ. Вижив тільки один курсант.

22 жовтня урядова комісія з розслідування авіакатастрофи Ан-26 встановила причини аварії. За словами голови комісії, віце-прем’єр-міністра-Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, були встановлені як основні, так і побічні причини авіакатастрофи. Так, серед ряду причин – як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ПРТ-24 (система граничного регулювання температури).

18 вересня Державне бюро розслідувань оголосило підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ Сергію Дроздову у службовій недбалості у справі про катастрофу літака Ан-26.

Також Печерський суд Києва взяв під варту командира військової частини в Чугуєві В’ячеслава Глазунова та керівника польотів військової частини А-4104 у Чугуєві Олександра Жука.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com