Степанов пояснив, навіщо на час локдауну магазинам заборонили продавати одяг і побутову техніку - Запоріжжя.Info

Степанов пояснив, навіщо на час локдауну магазинам заборонили продавати одяг і побутову техніку

За словами глави МОЗ, на одязі і побутовій техніці коронавірус поширюється не активніше. Логіка такого обмеження в іншому

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що рішення уряду заборонити магазинам продавати одяг, побутову техніку та іграшки було ухвалено з метою скорочення кількості покупців і контактів між ними. Про це Степанов сказав під час брифінгу.

Він зазначив, що вчора в мережі з’явилися публікації про продаж товарів, який заборонено на період локдауну.

“Деякі трактування доходили до відвертого абсурду. По-перше, Covid не поширюється активніше на іграшках, шкарпетках або батарейках. Логіка тут зовсім в іншому”, – сказав Степанов.

Він пояснив, що зі 100 відвідувачів супермаркету тільки 40 йдуть за продуктами або засобами гігієни. Тож заборона на продаж побутової техніки, одягу та іграшок одразу значно скоротить кількість контактів, оскільки такі товари будуть більше купувати через інтернет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні в період січневого локдауну супермаркетам заборонили продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного попиту. В американській торговій палаті це назвали обмеженням прав споживачів. 

Пізніше уряд все ж дозволив продавати такі товари в магазинах під час карантину.
 ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com