Стало відомо, скільки українців отримує дві пенсії - Запоріжжя.Info

Стало відомо, скільки українців отримує дві пенсії

Накопичувальні пенсійні рахунки мають 880,4 тис українців, а 86 тисяч вже отримують виплати від приватних пенсійних фондів.

Про це повідомляється в звіті Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. Більшу частину учасників недержавних пенсійних фондів становлять особи віком від 25 до 50 років (55,6%). Громадяни віком від 50 до 60 років займають 25,6% від загальної кількості учасників в системі, старше 60 років – 18,1%. Найменший показник – 0,7% – у учасників системи, які молодші за 25 років. Протягом кількох років в Україні можуть запровадити додаткові накопичувальні пенсії, працюючих громадян зобов’яжуть віддавати частину зарплатні на спеціальний рахунок, яким розпоряджатимуться фонди.

У листопаді Кабмін почав розробку законопроекту про впровадження в Україні професійної накопичувальної системи, що дозволяє формувати доплати до пенсій. Обсяг коштів, одержуваних за допомогою такої системи, складе близько 3 мільярдів гривень, зазначив прем’єр Шмигаль. У Верховній Раді вважають, що запуск накопичувальних пенсій не є перспективою 1-2 років. Якщо в Україні не проведуть реформу пенсійної системи, то через 10-15 років уряд чекають проблеми з виплатою пенсій.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com