Стало відомо, коли ФОПам виплатять компенсацію за карантин – Запоріжжя Інфо

Стало відомо, коли ФОПам виплатять компенсацію за карантин

Компенсацію за карантин ФОПам розпочнуть виплачувати відсьогодні та планують здійснити всі виплати до 8 січня

В Україні відсьогодні, 21 грудня, розпочинають здійснювати виплати підприємцям компенсації за карантин. Виплати ФОПам мають завершити до 8 січня. Йдеться про “карантинні” 8 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“До Пенсійного фонду вже передали кошти для 280 тисяч заявок. Сьогодні, згідно з постановою, перший день, коли ми розпочинаємо виплати людям”, – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

У свою чергу президент України Володимир Зеленський заявив, що виплати ФОПам мають здійснити до 8 січня.

Подати заявки для отримання виплати одноразової матеріальної допомоги громадяни і бізнес можуть до 31 грудня.

Як зазначив віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, щодня надходить по 40-50 тис. заявок від ФОПів. Всього на одноразові виплати подали заявки 283 тис. 595 ФОПів. 

Нагадаємо, 10 грудня в Україні набули чинності закони президента України Володимира Зеленського про підтримку бізнесу в період карантину, запровадженого через коронавірусну інфекцію. Йдеться про закони №№ 1071-ІХ, 1072-ІХ та 1073-ІХ. Перший закон передбачає виплату українським підприємцям одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тис. грн. Другим закон були внесені зміни до Податкового кодексу, а третій закон передбачає зміни до Держбюджету на 2020-2021 рр.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com