Справу щодо авіакатастрофи МАУ можуть перекваліфікувати, - Данілов - Запоріжжя.Info

Справу щодо авіакатастрофи МАУ можуть перекваліфікувати, – Данілов

Данілов обмовився про “терористичний акт”, коли розповідав про компенсації для родичів

Справу щодо катастрофи літака МАУ (“Міжнародних авіаліній України”) в Ірані в будь-який момент можуть перекваліфікувати. Про це в коментарі журналістам заявив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов, передає “Прямий”.

Данілов обмовився про “терористичний акт”, коли розповідав про компенсації для родичів загиблих. З огляду на це йому поставили запитання щодо можливої перекваліфікації справи на цю статтю.

“Я дуже обережно скажу. На сьогодні є слідство, є певна стаття, за якою йдуть процесуальні процеси … Але є розуміння, що в будь-який момент справа може отримати іншу кваліфікацію”, – заявив Данілов.

Офіс генпрокурора розслідує катастрофу МАУ за ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу (“Порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людей”).

Катастрофа сталася в ніч проти 8 січня 2020 року: над столицею Ірану було збито пасажирський літак Boeing 737, який належить авіакомпанії “МАУ”. 

На борту перебувало 176 осіб, серед них 55 канадських громадян, 30 постійних жителів і ще 53 мандрівники, які прямували до Канади, зокрема іранські студенти, а також громадяни Великої Британії, Афганістану, Швеції та України.

Вранці в суботу, 11 січня, Генеральний штаб Збройних сил Ірану заявив, що в український літак Boeing 737 влучила ракета, запущена військовим центром “Вартових Ісламської революції”.

Результати здійсненого у Франції розшифрування інформації з бортових самописців літака підтвердили, що катастрофа сталася внаслідок ракетної атаки.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com