Спікер СБУ Олена Гітлянська звільнилася з обійманої посади – Запоріжжя Інфо

Спікер СБУ Олена Гітлянська звільнилася з обійманої посади

Прес-секретар пропрацювала шість років

Прес-секретар Служби безпеки України Олена Гітлянська пішла із займаної посади після шести років роботи. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook Facebook.

“Шість років свого життя я присвятила розвитку комунікацій Служби безпеки України. Це був дуже цікавий і цінний досвід. За цей час доля звела мене зі справжніми офіцерами-патріотами, які робили все можливе і неможливе для захисту нашої країни від російського агресора. Іноді, мені як PRщику, було дуже шкода, що найцікавіші, найзначніші операції служби, якими б пишалася будь-яка спецслужба світу, залишалися “за кадром” суспільної уваги в інтересах державної безпеки. Сподіваюся прийде час і суспільство не тільки дізнається, а й дасть їм належну високу оцінку”, – повідомила Олена Гітлянська. 

Гітлянська подякувала своїм колегам і партнерам з інших правоохоронних органів за співпрацю, а також журналістам за розуміння специфіки роботи спецслужби, і за матеріали про СБУ.

Вона не повідомила, чим збирається займатися далі, лише зазначивши, що “новий напрямок діяльності також буде цікавим і корисним”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com